پرده های کریستالی
پرده های کریستالی
پرده های کریستالی در انواع مختلفی تولید میشود.دانه کریستال 14 میلی متر یکی از اصلی ترین اجزای تشکیل دهنده این نوع پرده ها میباشد.زیبایی و درخشش کریستال ها باعث شده که پرده های کریستالی بیشتر در نظر طراحان دکوراسیون قرار بگیرد.از این نوع پرده علاوه بر جدا کردن راهرو از قسمت های دیگر منزل برای تزیین اپن آشپزخانه ها و تزیین پنجره ها استفاده می شود .ما در مجموعه لرنس انواع پرده های کریستالی را خدمت شما عزیزان معرفی می نماییم.
انواع لوستر روشنایی
انواع لوستر روشنایی
نور و روشنایی، اتفاقی است که از ابتدای آفرینش انسان مسئله مهم و حیاتی بوده است؛ از پرستش خورشید گرفته تا کشف آتش و اختراع برق. امروزه هم نور، تمام لحظه‌های زندگی ما انسان‌ها را در برگرفته است و علاوه بر نقش اصلی خود؛ یعنی روشنایی محیط، تبدیل به وسیله‌ای برای زیبایی فضا و دکوراسیون داخلی و خارجی شده است.لوستر ها نوعی لوازم روشنایی می باشند که در اکثر منازل می توان انواع آن ها را مشاهده نمود. ما در مجموعه دکورز انواع لوستر روشنایی را خدمت شما عزیزان معرفی می نماییم.
لوازم لوستر کریستالی
لوازم لوستر کریستالی
لوستر کریستالی یکی از انواع لوستر مدرن است. لوستر کریستالی نوعی لوستر است که از قطعات ریز کریستال تشکیل شده است و در فضا های خانگی مانند آشپزخانه، راهرو، اتاق خواب و فضاهای کاری قابل کاربرد دارد. لوستر های کریستالی باعث زیبایی هر چه تمام تر فضایی می شود که قرار است لوستر در آن جا نصب شود، ما در مجموعه دکورز انواع لوستر کریستالی و تمامی قطعات لوستر کریستال را خدمت شما مشتریان عزیز ارائه می کنیم.
نقش لوستر در دکوراسیون داخلی منزل
نقش لوستر در دکوراسیون داخلی منزل
لوسترها، یکی از دوست داشتنی ترین تجهیزات نورپردازی برای منزل هستند زیرا با ابهت و جذابیتی که دارند، می توانند زیبایی بیشتری به دکوراسیون داخلی خانه ببخشند. می توانید در هر فضایی که دوست دارید از لوستر استفاده کنید؛ در ورودی، اتاق خواب، پذیرایی، غذاخوری، آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حتی در آلاچیق های بیرون خانه نیز وجود یک لوستر زیبا جذابیتی مثال زدنی ایجاد می کند. مدل لوستری که انتخاب می کنید، ابعاد آن تاثیر بسیار زیادی در حال و هوای داخلی فضای مورد نظرتان دارد.