گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1396/04/31 - 16:34
كد :2

لوازم لوستر کریستالی

لوستر کریستالی یکی از انواع لوستر مدرن است. لوستر کریستالی نوعی لوستر است که از قطعات ریز کریستال تشکیل شده است و در فضا های خانگی مانند آشپزخانه، راهرو، اتاق خواب و فضاهای کاری قابل کاربرد دارد. لوستر های کریستالی باعث زیبایی هر چه تمام تر فضایی می شود که قرار است لوستر در آن جا نصب شود، ما در مجموعه دکورز انواع لوستر کریستالی و تمامی قطعات لوستر کریستال را خدمت شما مشتریان عزیز ارائه می کنیم.

لوستر کریستالی

به لوستر و آویزهای رشته ای و سقفی که در آنها از دانه های ریز و درشت شیشه و کریستال استفاده شده است، اصطلاحا لوستر کریستالی گفته میشود. ابعاد، ارتفاع، مدل، رنگ و قیمت این گروه از لوستر تنوع بسیار بالایی داشته و با توجه به محیط مورد نظر می توان گزینه های مختلفی را خریداری نمود. کریستال های به کار رفته در لوستر با توجه به جنس و کیفیت و برند تولید کننده آنها نوردهی و درخشش متفاوتی دارند. به طوریکه زیباترین جلوه در این نوع لوستر را می توان در نمونه هایی مشاهده کرد که از کریستال های اروپایی و ترک در آنها استفاده شده است.در یک دسته بندی کلی و بر اساس رنگ کریستال ها، این گروه از لوسترها را می توان به کریستال های سفید، زرد و طلایی تقسیم نمود. به لوسترهای کریستالی که در رنگ های زرد یا طلایی تولید میشوند، اصطلاحا لوسترهای شامپاین نیز گفته میشود.

 

لوازم لوستر کریستالی   لوستر کریستالی

انواع لوازم لوستر کریستالی

لوستر کریستالی یکی از انواع لوستر مدرن است. لوستر کریستالی نوعی لوستر است که از قطعات ریز کریستال تشکیل شده است و در فضا های خانگی مانند آشپزخانه، راهرو، اتاق خواب و فضاهای کاری قابل کاربرد دارد. لوستر های کریستالی باعث زیبایی هر چه تمام تر فضایی می شود که قرار است لوستر در آن جا نصب شود، علاوه بر آن وجود حباب طرح دار که روی سقف می افتد باعث یک نوع نور پردازی زیبای اضافه ای اضافی می شود. ما در مجموعه دکورز انواع لوازم لوستر کریستالی را خدمت شما عزیزان ارائه می کنیم. برای آشنایی شما عزیزان با لوازم لوستر کریستالی به توضیح مختصر آن ها می پردازیم.

ستون لوستر کریستالی

یکی از اجزای لوستر کریستالی، ستون آن است. شاخه های لوستر بر روی ستون قرار می گیرند. ستون ممکن است از جنس برنز، آلومینیوم، آهن یا برنج باشد. در لوستر های کریستالی، ستون می تواند از جنس کریستال باشد.

زنجیر های لوستر کریستالی

بخش دیگر لوستر کریستالی، زنجیر ها هستند. زنجیر ها دارای قطعات کریستالی با طرح های گوناگون هستند که به صورت رشته ای در کنار هم قرار می گیرند. این قطعات کریستالی ممکن است به صورت کروی یا چند ضلعی باشند که ظاهر درخشانی به لوستر می دهند. جنس این کریستال ها ممکن است شیشه ای و یا پلاستیکی باشد.

پایه لامپ لوستر کریستالی

پایه لامپ یا جا شمعی هم بخشی از لوستر است که لامپ ها بر روی آن ها قرار می گیرند. جنس این جا شمعی ها هم مانند ستون می تواند متفاوت باشد. معمولا جنس پایه لامپ با ستون همخوانی دارد.

بازوی لوستر کریستالی

پایه لامپ در امتداد بازوی لوستر قرار می گیرد. بازو هم معمولا هم جنس پایه لامپ است. بازو ها هم دارای متریال گوناگونی هستند. ممکن است کریستالی، شیشه ای، برنزی و غیره باشند.

لامپ لوستر کریستالی

لامپ ها هم از اصلی ترین اجزای لوستر هستند که آن ها هم انواع مختلفی دارند. لامپ ها ممکن است لامپ شمعی، لامپ کم مصرف، لامپ تنگستنی و غیره باشند. انتخاب لامپ بستگی به سلیقه و نظر مشتری دارد.