گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1400/03/15 - 11:40
كد :4

پرده های کریستالی

پرده های کریستالی در انواع مختلفی تولید میشود.دانه کریستال 14 میلی متر یکی از اصلی ترین اجزای تشکیل دهنده این نوع پرده ها میباشد.زیبایی و درخشش کریستال ها باعث شده که پرده های کریستالی بیشتر در نظر طراحان دکوراسیون قرار بگیرد.از این نوع پرده علاوه بر جدا کردن راهرو از قسمت های دیگر منزل برای تزیین اپن آشپزخانه ها و تزیین پنجره ها استفاده می شود .ما در مجموعه لرنس انواع پرده های کریستالی را خدمت شما عزیزان معرفی می نماییم.

پرده کریستالی و پرده ریسه ای

سلام و عرض ادب به شما دوستان عزیز ، کاربران گرامی وبسایت لرنس .پرده کریستالی و پرده ریسه ای امروزه رونق بیشتری در میان خانم های باسلیقه که به فکر دکوراسیون شیک. برای منزل خود هستند گرفته است.به طور کل پرده ها یکی از آیتم های مهم زیبا در دکوراسیون منزل بشمار میرود.

پرده ها انواع مختلفی دارند و با توجه به نوع فضا، نوع چیدمان دکوراسیون,میزان تابش و جهت نور و سلیقه افراد نوع پرده ای که انتخاب میشود متفاوت است.مجموعه لرنس آمادگی انجام انواع مدل ها در هر سایز و ابعادی را در کمترین زمان ممکن دارا میباشد

ما در وبسایت فروشگاهی لرنس انواع مدل های پرده ها را جمع آوری کردیم .

شما دوستان و کاربران گرامی بسته به نوع مکان و فضایی که دارید میتوانید بهترین مدل را انتخاب کنید.

پرده کریستالی با طرح های زیبا و شیک برای دکوراسیون

انواع مدل پرده آویز از زمان های گذشته تا به امروز مورد توجه افراد قرار گرفته اند.شما نیز می توانید از این پرده های شیک و زیبا در قسمت های مختلف منزل خود استفاده کنید.

زیبایی دکوراسیون منزل تان را به کمک این پرده های زیبا و شیک کامل نمایید.از این نوع پرده علاوه بر جدا کردن راهرو از قسمت های دیگر منزل برای تزیین اپن آشپزخانه ها و تزیین پنجره ها استفاده می شود .

اگر شما به دنبال پرده ای زیبا و خاص برای منزل خود هستید به شما پیشنهاد میکنم از این نوع پرده استفاده نمایید.مجموعه لرنس, برای ساخت انواع پرده از مهره و دانه های کریستالی تراش خورده که باعث انعکاس نور در پرده میشود  استفاده میکند.

که بسیار طرح و مدل های مختلفی از پرده ها و آویز ها را برای دکوراسیون منزل ایجاد کرده است.

در فروشگاه اینترنتی لرنس شما میتوانید پرده های کریستالی کامل شده و یا قطعات کریستالی را به قیمت بسیار مناست تهیه کنید.