فروش مهره های کریستالی لوستر

قطعات کریستالی

قطعات کریستالی یکی از اصلی ترین اجزای تشکیل دهنده لوستر و شمعدان و آباژور می باشد.قطعات کریستالی از کیفیت بالاو شفافیت بی نظری برخوردار است .که این امر باعث پرفرطداری ان درلوستر سازی ، پرده کریستالی ،اباژور ها و ...شود.
کریستال های استفاده شده در لوستر ها به دو دسته تقسیم شده درجه یک و درجه دو . که درجه یک از کیفیت بالا و درخشانی بیشتر بر خورد دارد است . وتنوع رنگ ها بسیار است ولی سفید و شامپانی یکی از پر مصرف ترین وپر طرفدار ترین  رنگ ها می باشد.

لوسترهای کریستالی

لوسترها دارای انواع مختلفی هستند,امروزه تنوع کار در ساخت و تولید لوسترها و آباژور ها به دلیل تنوع سلیقه در مشتریان بسیار زیاد است.از جمله انواع لوستر ها میتوان لوستر های برنزی ,آهنی , چوبی , آلیاژ المینیوم و لوستر کریستالی را نام برد.انتخاب لوستر بستگی به دکوراسیون محلی دارد که قرار است برای آنجا لوستر تهیه کنیم.از این بین لوستر های برنزی و لوستر های کریستالی بیشتر مورد توجه مشتریان میباشد.لوستر های برنزی از قسمت های مختلفی تشکیل میشود که همه قطعات از جنس برنز تهیه شده و دارای کیفیت بالایی میباشد.

اجزای تشکیل دهنده ی لوستر

در دسته بندی قطعات کریستالی لوستر محصولات زیادی جای دارد.از قبیل این محصولات میتوان انواع لاله ها و زنبق ها و یا ستون ها و پایه های کریستالی را که در تنوع بسیار زیادی تولید میشود را نام برد.در این بین دانه کریستالی و کریستال لوسترآویزهای کریستالی که دارای تنوع زیادی است بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد.آویزهایی همچون آویز بادامی زیر نگینی,آویز پر طاووسی یا شصتی,آویز عینکی,آویز گوی کریستالی,آویز کاردی,آویز پیزا خم,آویز پیکوک و بسیاری از آویز ها و قطعات کریستالی دیگر در تنوع رنگ سفید و شامپاین را میتوانید در سایز بندی های مختلف از فروشگاه اینترنتی لرنس خریداری کنید.
صفحه لوستر ال ای دی و تمامی اتصالات مورد نیاز مانند بست پاپیونی,حلقه,اشپیل,بست گره ای,سوزن ته فرمانی و ... را در تنوع رنگی کروم و طلایی را میتوانید ان را در فروشگاه لرنس ودر قسمت مربوطه سفارش دهید.