كد محصول: 11422

لاله پیچ کوتاه

 ابعاد :  85 میلیمتر
 جنس :          کریستال 
 رنگ :  سفید و شامپاین

 
  • نقد و بررسی
  • نظرات کاربران

لاله پیچ کوتاه

لاله پیچ کوتاه به خاطر ظرافتی که در ساخت آن بوده مناسب برای انواع لوسترهای لاله دار و شمعدانها می باشد. پیچش منظم و زیبایی که در این محصول وجود دارد، در کنار شکست نور که در خطوط آن به وجود می آید بسیار چشم نواز است. بسیاری از تولیدکنندگان صنایع وابسته مانند شمعدان سازها و غیره از این لاله در صنایع خود بهره می برند.

ارتفاع این لاله تقریبا مانند لاله های کوتاه دیگر بوده و 8.5 سانتی متر میباشد.این نوع لاله در دو رنگ شامپاینی و سفید تولید میشودکه برنگ شامپاینی به دلیل طیف رنگی که دارد بیشتر برای لوسترها و شمعدان های برنزی و طلایی مورد استفاده قرار میگیرد.جنس کریستالی لاله فوق شفافیت و درخشندگی خاصی دارد که به همراه طرح و تراش های هنری روی خود، زیبایی دوچندانی به محصولات شما می بخشد.

از خانواده این نوع لاله میتوان به لاله کاراکاس کوتاه ، لاله پیچ کوتاه ولاله تاجدار شامپاین، لاله حلزونی شامپاین و لاله میخک شامپاین اشاره کرد.

علاوه بر شمعدانها، استفاده از این لاله در لوستر های 2 شاخه دیواری و حتی لوسترهای چند شاخه که اندازه کوچک و یا متوسط دارند بسیار پرکاربرد است. لاله های تزیینی با فضای خالی درون خود در محصولاتی که شامل لامپ های مختلف است به عنوان مثال در محصولاتی مانند لوستر و شمعدان های زینتی و … کاربرد های مختلف دارند.

لاله پیچ کوتاه در کف خود سوراخی به قطر 3 سانتی متر برای استفاده روی شاخه لوستر و یا شمعدان دارا می باشد. بهتر است برای هرچه درخشان تر ماندن این کریستال هنگام نشستن گرد و غبار روی آن از دستمال نخی کمی نم دار استفاده کرد تا همچنان مانند قبل بدرخشد.

لاله پیچ کوتاه در دو نوع چینی و ایرانی در بازار موجود میباشد.نوع چینی این نوع لاله دارای کیفیت بسیار بالایی نسبت به لاله ایرانی است.شما هم اکنون میتوانید این نوع لاله را در تعداد دلخواه از فروشگاه اینترنتی لرنس خریداری کنید.

نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*