قطعات فلزی لوستر

همیشه انتخاب لوستر یکی از مهم ترین دغدغه های مشتریان میباشد.به دلیل تنوع زیادی که در این محصول وجود دارد همیشه انتخاب یک لوستر که هم زیبا باشد و هم مناسب دکوراسیون منزل یا محل کار باشد کار بسیار سختی است.
شما مشتریان عزیز میتوانید به راحتی از فروشگاه لرنس انواع مدل های لوستر, شمعدان,آباژور,کنار سالنی را با اطلاعات کامل مشاهده کرده و خرید کنید.
لوستر از اجزای بسیاری تشکیل میشود.از جمله قطعات اصلی لوستر,قطعات فلزی لوستر,قطعات کریستالی لوستر,اتصالات فلزی لوستر, میباشد.
قطعات لوستر شامل: بدنه، ستون، کاسه پائینی، تاج بالایی، زنجیر ها، لامپ، جای لامپ، فنجان لامپ شمعی، منشور، پایه لامپ جا شمعی، بازو، پاندالوگ، توپ پایینی میباشد که در لوستر های مختلف با یکدیگر متفاوت میباشد.

قطعات کریستالی لوستر

یکی دیگر از اجزای اصلی تشکیل دهنده لوسترقطعات کریستالی لوستر است.
آویزهای کریستالی ,آویز گوی کریستالی را به جرات میتوان یکی از پرکاربرد ترین آویزها در صنایع لوستر,آباژور,شمعدان  نام برد. این آویز به خاطر شکل دایره ای و تراش های ظریف و زیبای مثلثی شکل روی خود، جلوه ی ویژه ای از انعکاس زیبای نور را به ارمغان می آورد.
این آویز در رنگ های مختلفی تولید میشود ولی رنگ سفید و رنگ شامپاینی جزو رنگ های اصلی این آویز میباشد.در لوستر های به رنگ برنز و طلایی از رنگ شامپاینی این آویز و در لوسترهای کروم از رنگ سفید این آویز استفاده میشود.نا گفته نماند که امروزه به دلیل تقاضای زیاد, رنگ سفید شفاف این محصول را در رنگ های متنوعی رنگ آمیزی میکنند.توصیه ما به شما مشتریان عزیز این است که از رنگ اورجینال آویز گوی در کارهای خود استفاده کنید که هم دارای شفافیت بالا و ماندگاری رنگ ثابت محصول است.

نحوه تميز كردن لوستر كريستال

اول برق لوستر را قطع کنید.
بهترین روش برای تمیز کردن کریستال های لوستر استفاده از دستمال نخی است که یک مقدار توسط آب نمناک شده باشد.با استفاده از دستمال نمناک به راحتی گرد و غبار و حتی چربی روی کریستال ها را تمیز کنید.
برای تمیز کردن قطعات لوستر به ویژه قطعات فلزی لوستر به هیچ عنوان از مواد شوینده اسیدی استفاده نکنید.