قطعات لوستر

لوستر ها از اجزای مختلفی تشکیل میشوند.قطعات لوستر, که بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد بستگی به نوع لوستر دارد.در لوسترهایled اجزای تشکیل دهنده آن قطعات کریستالی لوستر است که شامل انواع آویزهای کریستالی و صفحه لوسترled میباشد.لوستر یکی اززیباترین تجهیزات نورپردازی برای منزل و محل کار است به دلیل این که دارای جذابیت خواصی است و زیبایی محل کار و منزل را دوچندان میکند. شما می توانید در هر فضایی که مد نظرتان است از لوسترها استفاده کنید؛ به عنوان مثال میتوانید در ورودی ها، اتاق خواب، پذیرایی، غذاخوری، آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حتی در آلاچیق های بیرون خانه از لوسترها استفاده کنید و زیبایی محل مورد نظر خود را دو چندان کنید.  لوسترها دارای انواع متنوعی هستند، که هر کدام از آن ها مناسب برای یک سبک دکوراسیون می باشد. انواع لوسترها شامل موارد زیر می باشد:

لوستر کریستالی

لوسترهای کریستالی در دسته بندی لوسترهای شکیل قرار گرفته است. این نوع  لوسترها  بیشتر برای محیط های گسترده و وسیع به کار میرود مانند: سالن های پذیرایی بزرگ، اتاق های وسیع، محیط های مانند امامزاده ها و مسجدها بیشتر از این نوع لوسترها استفاده می کنند.

لوستر مدرن

لوستر مدرن نوعی از لوسترها میباشد که علاوه بر زیبایی و تامین نور کافی محیط برای هر نوع فضای کوچک و بزرگ مورد استفاده قرار میگیرد.لوسترهای مدرن بر خلاف لوستر های کریستالی دارای انواع بسیار مختلفی میباشند که با توجه به دکوراسیون و نوع محیط مورد استفاده قرار میگیرند.

لوستر آویز حلقه ای

لوستر آویزحلقه ای نیز مانند لوسترهای مدرن می باشد. این نوع لوسترها را میتوان به راحتی از شکل ظاهری و طراحی آن شناسایی کرد، لوستر آویز حلقه ای به طور معمول از حلقه هایی تشکیل شده است که بسیار خلاقانه و ظریف در کنار هم یک شکل واحد را می سازند. همه لوسترها فرقی نمیکند که چه نوعی باشد همگی شامل قطعات کوچکتر که معمولا کریستالی و یا فلزی است میباشد.قطعات لوسترشامل زیرشاخه های زیادی میشود که از جمله عموم آنها که کاربرد بسیاری نیر دارد قطعات کریستالی لوستر و قطعات فلزی لوستر است.

برخی از محصولات لرنس

گره ای
 
شصتی