كد محصول: 11447

آویز کلیپس دوسوراخ

 ابعاد :  30 * 50 میلیمتر
 جنس :            کریستال
 رنگ :  سفید و شامپاین
  • نقد و بررسی
  • نظرات کاربران

آویز کلیپس دوسوراخ

آویز کلیپس دوسوراخ تقریبا آویز جدیدی میباشد که در که بیشتر در لوستر های مدرن و یا فانتزی مورد استفاده قرار میگیرد.طراحی آویز کلیپس دو سوراخ به شکی مستطیل میباشد که عرض و طول آن به ترتیب 30 میلیمتر و 50 میلیمتر میباشد.هر دو طرف آویز کلیپس دوسوراخ به صورت منظم تراش خورده و بالا و پایین این آویز دو سوراخ برای اتصال وجود دارد. این آویز بیشتر به عنوان آویز واسط با استفاده از اتصالات فلزی به بدنه فلزی لوستر و یا سایر آویزهای کریستالی مورد استفاده قرار میگیرد.

آویز کلیپس دوسوراخ در دو رنگ سفید و شامپاینی در فروشگاه لرنس موجود میباشد فقط کافی است هر تعداد که مورد نیاز است به سب خرید خود اضافه کنید.آویز کلیپس دوسوراخ را میتوان هم بین ریسه های کریستالی و هم به عنوان آویز کریستالی در ساخت پرده های کریستالی استفاده کرد.

در لوسترهای به رنگ کروم یا نقره ای از آویزهای کریستالی سفید رنگ یا دانه های کریستالی سفید و اتصالات فلزی نقره ای استفاده میشود.در لوسترهای برنزی و یا رنگ طلایی به دلیل تناسب رنگ بیشتر از آویزهای کریستالی شامپاینی یا دانه کریستالی شامپاینی و اتصالات فلزی طلایی استفاده میشود.

برای اتصال آویزهای کریستالی و دانه های کریستالی به صفحه فلزی لوستر و شمعدان و آباژورها باید از اتصالات فلزی استفاده کرد برای دیدن نمونه ها و خرید اتصالات فلزی به بخش منو سایت مراجعه کنید و به راحتی به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی لرنس خرید کنید.

به دلیل خاصیت شیشه ای کریستال ها بهترین گزینه برای تمیز کردن کریستال های لوستر دستمال نخی نرم است که کمی هم مرطوب شده باشد.

ما در فروشگاه اینترنتی لرنس این افتخار را داریم تا انواع قطعات لوستر و محصولات جانبی از جمله قطعات کریستال لوستر را با کیفیت برتر نسبت به اجناس موجود در بازار. جهت استفاده در آویز لوستر و دکوراسیون. ساخت چین تحت لیسانس EU اروپا را با قیمت مناسب به صورت عمده فروشی و تک فروشی برای راحتی شما عزیزان به صورت خرید اینترنتی، برروی سایت قرار داده ایم و ارسال محصولات لوستر  و محصولات جانبی از قبیل کریستال روشایی را به تمام نقاط ایران انجام خواهیم داد.

نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
محصولات وابسته