كد محصول: 11438

دانه کریستال چهارسوراخ

 ابعاد :  18*18 میلیمتر
 جنس :                     کریستال
 رنگ :  سفید شفاف و شامپاین
  • نقد و بررسی
  • نظرات کاربران

دانه کریستال چهارسوراخ

دانه کریستال چهارسوراخ یا دانه کریستال چهار گوش این دانه کریستالی از نظر شکلی شبیح مربه بوده و دو طرف آن دارای تراش های منظم و یکسانی میباشد که دز زمان قرار گرفتن در زیر نور دارای درخشش و شکست نور میشود.دانه کریستال چهار سوراخ بیشتر از نظر کارایی شبیح به دانه کریستال 14 میلیمتر میباشد و میتوان هم به عنوان ریسه و هم به عنوان آویز از آن استفاده کرد.

دانه کریستال چهار سوراخ همان طور که از اسمش مشخص است دارای چهارسوراخ در در چهار گوشه کریستال میباشد که به راحتی با استفاده از اتصالات فلزی میتوان از آن ها استفاده کرد.این نوع کریستال بیشتر در صنایع لوستر، شمعدان های زینتی، آباژورهای کریستالی و پرده کریستالی استفاده می شود.

این کریستال از نظر ابعادی 18*18 میلیمتر میباشد و دارای دو رنک سفید شفاف و شامپاینی است. بسته های کریستال چهارسوراخ دارای 900 عدد کریستال می باشد و در هر کارتن از این محصول 5400 عدد کریستال موجود می باشد.

در لوسترهای به رنگ کروم یا نقره ای از آویزهای کریستالی سفید رنگ یا دانه های کریستالی سفید و اتصالات فلزی نقره ای استفاده میشود.در لوسترهای برنزی و یا رنگ طلایی به دلیل تناسب رنگ بیشتر از آویزهای کریستالی شامپاینی یا دانه کریستالی شامپاینی و اتصالات فلزی طلایی استفاده میشود.

برای اتصال آویزهای کریستالی و دانه های کریستالی به صفحه فلزی لوستر و شمعدان و آباژورها باید از اتصالات فلزی استفاده کرد برای دیدن نمونه ها و خرید اتصالات فلزی به بخش منو سایت مراجعه کنید و به راحتی به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی لرنس خرید کنید.

به دلیل خاصیت شیشه ای کریستال ها بهترین گزینه برای تمیز کردن کریستال های لوستر دستمال نخی نرم است که کمی هم مرطوب شده باشد.

ما در فروشگاه اینترنتی لرنس این افتخار را داریم تا انواع قطعات لوستر و محصولات جانبی از جمله قطعات کریستال لوستر را با کیفیت برتر نسبت به اجناس موجود در بازار. جهت استفاده در آویز لوستر و دکوراسیون. ساخت چین تحت لیسانس EU اروپا را با قیمت مناسب به صورت عمده فروشی و تک فروشی برای راحتی شما عزیزان به صورت خرید اینترنتی، برروی سایت قرار داده ایم و ارسال محصولات لوستر  و محصولات جانبی از قبیل کریستال روشایی را به تمام نقاط ایران انجام خواهیم داد.

نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
محصولات وابسته