كد محصول: 11431

سوزن ته فرمانی بسته 100 گرمی

 ابعاد :  30 و 40 میلیمتر
 جنس :             
 رنگ :  کروم و طلایی
  • نقد و بررسی
  • نظرات کاربران

سوزن ته فرمانی بسته 100 گرمی

تعداد سوزن ته فرمانی بسته 100 گرمی حدودا  بین 250 تا 300 عدد می باشد.سوزن ته فرمانی جزو اتصالات فلزی میباشد که در زمینه ساخت لوستر و آباژور و پرده های کریستالی مورد استفاده قرار میگیرد.

این اتصالات را از جنسهای مختلفی مانند برنج، آهن، برنز و آلیاژهای دیگر میسازند که پس از ساخته شدن و آبکاری مورد استفاده قرار میگیرد.سوزن ته فرمانی کروم و یا طلایی برای اتصال آویزهای کریستالی یا قطعات کریستالی به صفحه لوستر استفاده میشود. به علت راحتی استفاده از این نوع اتصال بیشتر مورد استفاده عموم مردم است.

در لوسترهای به رنگ کروم یا نقره ای از آویزهای کریستالی سفید رنگ یا دانه های کریستالی سفید و اتصالات فلزی نقره ای استفاده میشود.در لوسترهای برنزی و یا رنگ طلایی به دلیل تناسب رنگ بیشتر از آویزهای کریستالی شامپاینی یا دانه کریستالی شامپاینی و اتصالات فلزی طلایی استفاده میشود.

برای اتصال آویزهای کریستالی و دانه های کریستالی به صفحه فلزی لوستر و شمعدان و آباژورها باید از اتصالات فلزی استفاده کرد برای دیدن نمونه ها و خرید اتصالات فلزی به بخش منو سایت مراجعه کنید و به راحتی به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی لرنس خرید کنید.

به دلیل خاصیت شیشه ای کریستال ها بهترین گزینه برای تمیز کردن کریستال های لوستر دستمال نخی نرم است که کمی هم مرطوب شده باشد

ما در فروشگاه اینترنتی لرنس این افتخار را داریم تا انواع قطعات لوستر و محصولات جانبی از جمله قطعات کریستال لوستر را با کیفیت برتر نسبت به اجناس موجود در بازار. جهت استفاده در آویز لوستر و دکوراسیون. ساخت چین تحت لیسانس EU اروپا را با قیمت مناسب به صورت عمده فروشی و تک فروشی برای راحتی شما عزیزان به صورت خرید اینترنتی، برروی سایت قرار داده ایم و ارسال محصولات لوستر  و محصولات جانبی از قبیل کریستال روشایی را به تمام نقاط ایران انجام خواهیم داد.

نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
محصولات وابسته