خرید قطعات  لوستر در شهر کرج

عامل تشکیل دهنده لوستر

قطعات کریستالی یکی از عوامل اصلی تشکیل دهندی لوستر می باشد. که بیشتر در شمعدانی ها ، لوستر ها ، اباژور ها استفاده میشود. با گذشته زمان و پیشرفت تکنولوژی درصنعت های لوستر سازی  سبب این شده است که انواع مختلفی از این قطعات کریستالی را با کیفیت عالی تولید شود.
که این ها  عامترین کریستالی های که درحوضیه صنعت لوسترسازی ، اباژور سازی استفاده می شود .پرطرفدار ترین و پرمصرف ترین آویزهای کریستالی در ساخت لوستر را  می توان :اویز شصتی ،  اویز بادامی زیر نگینی شامپاینی ، اویز پیکوک ، آویز کاردی عرض 2 سانت، اویز برگی دو طرف سفید، اویز گوی  ، برگی یک رو شامپاینی را نام برد .اویز های کریستالی در سه سایز به صورت عام استفاده میشود. سایز 50 میلی متر ، سایز 63 میلی متر ، سایز 76 میلی متری می باشد .شما عزیزان می توانید در فروشگاه لرنس انواع اویزها را به صورت آنلاین سفارش دهید.

جنس کریستال های لوستر

 جنسی که در این کریستال ها استفاده می شود. به دلیل استفاده از سرب در هنگام ساخت باعث شده که حالت هفت رنگ داشته باشد و شفافیت چشمگینی که در شیشه های عادی نیست این امر باعث پر مخاطب بودن ان شده است .
دانه کریستال 14 میلیمتر به جرات میتوان گفت این نوع دانه کریستال 14 میلیمتر یکی از پر مصرف ترین آویز کریستالی موجود در صنایع لوستر و کالای نور و پرده های کریستالی می باشد. دانه کریستالی 14 میلی متر رنگ ها مختلفی دارد و شما هر رنگی که دوست دارید و مد نظرتان است را در فروشگاه لرنس خریداری کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن به  شما عزیزان تحویل خواهیم داد.

لوستر

می توان گفت بخش زیادی از زیبای خانه ها را لوستر تشکیل می دهد .لوستر ها انواع بسیار زیادی دارد اما پر طرفدارترین لوسترها:لوستر چوبی،لوستربرنزی،لوستر صفحه ای می باشند .لوستر های برنزی  یکی از شیک ترین لوستر ها در دیزایین خانه می باشد .لوستر های برنزی انواع مختلفی دارد :لوستر برنزی مدل انتیک ،لوستر برنزی سیاه قلم ، لوستر برنزی دایکاست این برنز ها از پر مخاطب ترین لوست های برنزی می باشد .
لوستر های صفحه ای را می توان در پذیرای ، اتاق ها ، اشپز خانه استفاده کرد و بسیار شیک و مدرن است . لوستر  صفحه ای  از صفحه های استیل و دانه کریستالی و اویز های کریستالی ساخته شده است و زیبایی منحصر به فردی را دارد .
دیگر برای خرید  قطعات لوستر نیاز به رفتن به شهر های دیگر یا مسافت های دور نیست . شما عزیزان که در شهر کرج هستید متوانید در فروشگاه لرنس که در همان شهر خودتان هست  قطعات  کریستالی و لوستر را خریداری کنید.
شما عزیزان می توانید  در دو صورت از فروشگاه ما خرید کنید.خرید حضوری در فروشگاه لرنس و خرید به صورت اینترنتی در سایت فروشگاهی لرنس خریداری کنید. و در کوتاه ترین زمان ممکن به شما مشتری های عزیز  درب منزل تحویل خواهیم داد.
ارسال سفارشات اینترنتی به صورت پیک یا اسنپ  می باشد . که در امنیت کامل  سفارش خود را دریافت خواهید کرد و دیگر نگران شکستگی  محصولتان نیستید.
ادرس فروشگاه لرنس :
کرج شهید بهشتی بعد از خیابان ادهم مجتمع تجاری ولی عصر فروشگاه لرنس.

شماره تلفن :     09127056852                     02632203922