آتش زنه فست فایر

آتش زنه فست فایر,تا به حال برای همه ما پیش آمده تا ذغال را روشن کنیم.روشن کردن ذغال در شرایط مختلف و در زمانی که خارج از منزل و در دل طبیعت هستیم کاری بسیار دشوار است.انواع آتش زنه ها برای روشن کردن ذغال تولید شده است.
الکل صنعتی , ژل آتش زا , قرص آتش زا و انواع مختلف آتش زا های دیگر برای راحت روشن کردن ذغال کبابی تولید شده است.ولی همه این آتش زا ها در شرایط مختلف جوابگو نیاز ما نیستند. و زمان زیادی طول میکشد تا بتوان ذغال را روشن کرد.
آتش زنه فست فایر یکی از محصولات پر کاربردی است که به راحتی میتوان در هر شرایط آب و هوایی حتی بارندگی و یا باد های شدید ذغال ها را روشن کرد.این آتش زنه به دلیل موادی که در ساخت آن استفاده شده دارای حرارت بسیار بالایی است.این حرارت بالا باعث میشود که ذغال ها بدون دغدغه و بسیار راحت روشن شود.
آتش زنه فست فایردر ابعاد 2 سانتیمتر در عرض و 20 سانتیمتردر طول تولید شده است.هر عدد از این محصول برای روشن کردن 1 الی 2 کیلو ذغال کافی میباشد.کم هزینه بودن و سهولت استفاده از این محصول نسبت به دیگر محصولات آتش زا نقطه قوت این محصول است.

ابعاد و بسته بندی

همان طور که در بالا ذکر شد هر عدد از آتش زنه فست فایر در ابعاد 2 در 20 سانتیمتر تولید شده است.برای رفاه مشتریان گرامی این محصول در بسته بندی های سه عددی و پنج عددی بسته بندی شده است.هرعدد آتش زنه از زمان روشن شدن تا زمان خاموش شدن حدودا یک دقیقه زمان میبرد.یکی از نقاط قوت این محصول که واقعا آن را فست فایر میکند زمان روشن کردن ذغال ها است.با استفاده از محصول آتش زنه فست فایر شما فقط یک دقیقه زمان برای روشن کردن ذغال ها نیاز دارید.

طریقه مصرف :

یک عدد از آتش زنه فست فایر را در زیر ذغال ها قرار دهید.طوری که ذغال ها آتش زنه را پوشش دهد.حال با کبریت یا فندک از یک طرف,  آتش زنه را روشن کنید.حدودا یک دقیقه طول میکشد تا آتش زنه خاموش شود.بعد از خاموش شدن آتش زنه ذغال های شما بین 60 الی 80 درصد روشن میباشد.