فروش عمده شمع پیرکس

شمع پیرکس یکی از زیبا ترین محصولات تولیدی از جنس پیرکس میباشد. همانطور که میدانید انواع و اقسام شمع های پارافینی در طرح ها و مدل های گوناگون تولید میشود. ولی به جرات میتوان گفت که شمع های پیرکس هم از نظر کیفیت و هم از نظر کارایی و ماندگاری یک سر و گردن از شمع های پارافینی بالاتر میباشد. این نوع محصول بسیار شبیه به چراغ های الکلی قدیم میباشد. که همین امر باعث محبوبیت این نوع شمع در میان خانواده ها می باشد. یکی از مزیت های خاص این محصول شارژ مجدد آن است. زمانی که سوخت داخل شیشه های شمع به اتمام رسید شما به راحتی میتوانید با درداشتن سری فلزی و فیتیله شمع سوخت را داخل مخزن شیشه ریخته و مجدد شمع را روشن کنید و از زیبایی آن لذت ببرید.

امروزه بسیاری از افراد به دکوراسیون و محیط اطراف خود اهمیت میدهند. از این رو اکثر طراحان داخلی به دنبال طرح ها و مدل های جدید برای استفاده در طرح های خود هستند. یکی دیگر از مزیت این شمع ها که باعث شده در بین طراحان داخلی بسیار محبوب شود نوع طراحی و تغییر رنگ سوخت داخل شمع ها است. رنگ سوخت شمع های مایع را میتوان به به نسبت طراحی و رنگ دکوراسیون منزل و یا محل کار تغییر داد. همین امر باعث شده که محبوبیت این نوع هع ها بسیار زیاد شود.و بسیاری از افراد به دنبال تولید این محصول هستند. ولی پیدا کردن محصولی که هم از نظر طراحی و هم از نظر کیفیت بی نقص باشد کار دشواری است.

مجموعه لرنس این افتخار را دارد که با کادری مجرب از طراحان و شیشه گران و با استفاده از مواد اولیه با کیفیت محصولاتی زیبا و در عین حال با کیفیت را تولید کند.

تولید و فروش شمع پیرکس

سوختی که برای شمع های پیرکس استفاده میشود کاملا گیاهی میباشد و از فراوری روغن آفتابگردان تهیه و تولید میشود. این سوخت بر خلاف سوخت پارافین مایع در زمان مصرف به هیچ عنوان دود نمیکند و بدون بو میباشد. این نوع سوخت به هیچ عنوان تبخیر نمیشود و مدت ها این قابلیت را دارد تا در داخل شیشه های شمع باشد. 
مجموعه لرنس این افتخار را دارد که انواع مدل های شمع های پیرکس را با بهترین کیفیت ممکن تولید میکند.

انواع مدل های شمع روغنی

در مجموعه تولیدی لرنس انواع مدل های شمع های روغنی با بهترین کیفیت تولید میشود.

شمع دراپ در 3 سایز 6,8,10 سانتیمتر
شمع اشکی پایه دار یا رز اشکی نیز در سه سایز 20,22,24 سانتیمتر
شمع ویولت در دو سایز 8,10 سانتیمتر
شمع کاج در سایز 15 سانتیمتر
شمع فلوتی در ۳ سایز 20,22,24 سانتیمتر
شمع بروم در دو سایز 9و11 سانتیمتر
شمع رولر در ۳ سایز 9,11,13 سانتیمتر
شمع عدسی پایه دار در دو سایز 18 و 15 سانتیمتر
و بسیاری مدل های دیگر که به راحتی میتوانید از قسمت مربوطه به صورت آنلاین خرید کنید.

تمامی اطلاعات مربوط به شمع های پیرکس اعم از نام , عکس , مدل و تعداد شمع ها را میتوانید در فایل pdf زیر مشاهده کنید.

List of Pyrex candles.pdf