شمع روغنی

شمع روغنی یکی از زیباترین محصولات از جنس پیرکس است. با پیشرفت علم همین چراغ های الکی قدیمی تبدیل به یکی از محصولات زیبای دکوراتیو شده است. چراغ های روغنی از جنس مرغوب و با کیفیت پیرکس ساخنه میشود . نوع جنس پیرکس به دلیل شفافیت بالا و مقاومت بالا در برابر حرارت مستقیم گزینه مناسبی برای ساخت شمع روغنی میباشد.شیشه های پیرکس برای تولید این محصول به صورت وارداتی میباشد و پیرکس ایتالیا است که هر در صنایع آزمایش گاهی و هم صنایع تزیینی و دکوری مورد استفاده قرار میگیرد. ما در فروشگاه اینترنتی لرنس برای رفاه شما مشتریان گرامی شمع روغنی مدل گرد را در سه سایز 8 سانتیمتر , 10 سانتیمتر , 12 سانتیمتر و در مدل شمع روغنی فلوتی نیز در سه سایز 20 سانتیمتر , 22 سانتیمتر , 24 سانتیمتر تامین کالا کردیم و به راحتی میتوانید سفارش خود را ثبت کنید.

شمع روغنی مدل گرد

سوخت شمع روغنی مدل گرد و مدل فلوتی یک نوع روغن مخصوص میباشد که پایه گیاهی داشته و برای سلامتی هیچ گونه ضرری ندارد.برای ساخت این نوع سوخت با استفاده از مغز دانه های روغنی مانند دانه آفتاب گردان , دانه سویا و دانه کلزا پس از پیمایش مراحلی خاص و آزمایشگاهی به دست می آید. این روغن خاص هیچ گونه بویی ندارد و حتی موقع سوختن بدون بو است. فناوری سوخت  شمع روغی منحصر به فرد و کاملا بدون بو می باشد.. همچنین این سوخت غیر قابل تبخیر می باشد و شما مشتریان گرامی میتوانید هر زمانی که نیاز داشتین شمع ها را روشن کنید و در زمان خاموشی نیز به دلیل رنگ بندی سوخت آن زیبایی خاصی به دکوراسیون منزل و محل کار شما میبخشد .

رنگ بندی سوخت شمع روغنی

با استفاده از تکنولوژی که امروزه وجود دارد توانسته ایم سوخت شمع روغنی را در رنگ های متنوعی که نسبت به سلیقه و دکوراسیون منزل یا محل کارتان متغیر میبالشد تولید کنیم.رنگ های موجود سبز , سبز روشن , نارنجی , گلبهی , آبی , قرمز ,  آبی کاربنی , می باشد.

برخی از محصولات شمع روغنی