پخش عمده قوری زعفران پیرکس

قوری زعفران پیرکس,ما ایرانی ها به دلیل ذائقه ای که داریم از زعفران در مصارف روزمره خود بسیار استفاده میکنیم.طعم مطبوع و رنگ بسیار زیبای زعفران هر روزه به شمار مصرف کنندگان آن می افزاید.

از زعفران به شکل های مختلفی و در مصارف گوناگونی استفاده میشود.از این رو دم کردن زعفران بسیار مورد مصرف خانم های خانه دار است.قوری زعفران بهترین گزینه برای دم کردن این گیاه جادویی است.زیرا تمامی خواص زعفران را به بهترین شکل ممکن حفظ میکند.

مراکز مختلف تولیدی شروع به تولید و پخش عمده قوری زعفران پیرکس در سراسر کشور کرده اند.به دلیل این که تولیدات این محصول تنوع زیادی دارد نمیتوان قیمت واحدی را برای آن در نظر گرفت.

این محصول در دو مدل ساده و طرح دار تولید میشود.در مدل طرح دار معمولا طرح قاجاری و یا طرح گل تولید میشود.

خواص و خصوصیات پیرکس

یکی از مهمترین خواص شیشه پیرکس که باعث میشود در مصارف آشپزخانه و آزمایشگاهی و تزیینی بسیار پر کاربرد باشد یکی بهداشتی بودن و دیگری مقاومت بالا در حرارت مستقیم آتش است.خاصیت شیشه پیرکس باعث میشود تا شما عزیزان بدون نگرانی از حرارت مستقیم برای این محصول استفاده کنید.و از عطر و رنگ زیبای زعفران لذت ببرید.یکی دیگر از کاربرد های دیگر قوری زعفران پیرکس جنبه کادویی آن است. این قوری های زیبای کوچک را میتوانید به عنوان هدیه تقدیم دوستان و عزیزان خود کنید.
یکی از دیگر از مصارف شیشه های پیرکس تولید شمع های روغنی میباشد.باتوجه به خاصیت شیشه پیرکس کر در حرارت مستقیم مقاوم است باعث شده در صنعت شمع سازی نیز استفاده شود.و بسیار مورد مقبول مشتریان قرار گیرد.

قیمت و پخش قوری زعفران

همان طور که گفته شد قوری زعفران به دلیل این که در کل کشور با متریال های مختلف تولید میشود نمیتوان قیمت واحدی برایش تعیین کرد. از این رو تغییر هر روزه قیمت دلار باعث شده که مواد اولیه تشکیل دهنده قوری زعفران هر روزه تغییر کند.

شما عزیزان برای خرید و استعلام قیمت میتوانید با تلفن پشتیبانی سایت و یا واتساپ تماس حاصل فرمایید.