انواع کریستال لوستر

به جرات میتوان گفت قطعات کریستالی یکی از اصلی ترین اجزای تشکیل دهنده لوستر و شمعدان و آباژور میباشد.از این رو با پیشرفت تکنولوژی انواع کریستال ها با کیفیتی بسیار عالی تولید شده است که زیبایی چشمگیری به لوستر و آباژور و شمعدان های کریستالی میدهد.
ما در گروه لرنس همواره تلاش کرده ایم که بروزترین آویزهای کریستالی را با برترین کیفیت ساخت جهت خرید شما مشتریان گرامی فراهم کنیم.به جهت معرفی و آشنایی شما عزیزان تعدادی از آویزهای پر مصرف در صنایع لوستر و مورد علاقه مشتریان را با توضیحات و سایز بندی برایتان فراهم کرده ایم.

آویز پیکوک شامپاین

آویز پیکوک شامپاین به دلیل زیبایی که در طراحی آن وجود دارد بیشتر مورد اقبال مشتریان قرار گرفته است . از این رو طراحان از این آویز بیشتر در صنایع لوستر آباژور و شمعدان ها و پرده های کریستالی استفاده میکنند.
آویز پیکوک در دو رنگ سفید یا همان بی رنگ و رنگ شامپاینی وجود دارد. این آویز در 4 سایز تولید میشود. سایز کوچک 50 میلی متر سایز متوسط 63 میلی متر سایز بزرگ 76 میلی متر و سایز بزرگتر 90 میلی متر تولید میشود.

آویز شصتی شامپاین

 آویز شصتی شامپاین طراحی منحصر به فردی دارد طوری که به چند اسم گوناگون شناخته میشود. نام های گوناگونی از قبیل آویز پرطاووسی، آویز بادبزنی، آویز برگی صدفی در صنایع لوستر و کریستال لوستر شناخته شده است.
طراحان از این آویز بیشتر در صنایع لوستر آباژور و شمعدان ها استفاده میکنند. آویز شصتی در دو رنگ سفید یا همان بی رنگ و رنگ شامپاینی وجود دارد.این آویز در 4 سایز تولید میشود.سایز کوچک 50 میلی متر سایز متوسط 63 میلی متر سایز بزرگ 76 میلی متر و سایز بزرگتر 90 میلی متر تولید میشود. برای اتصال این آویز به بدنه یا دانه کریستال 14 میلیمتر باید از اتصالات فلزی استفاده کرد.

آویز بادامی زیر نگینی شامپاین

 آویز بادامی زیر نگینی شامپاین به شکل بادام طراحی شده که در انتهای ان تعدادی سوراخ مانند نگین کار شده است. طراحان از این آویز بیشتر در صنایع لوستر آباژور و شمعدان ها و پرده های کریستالی استفاده میکنند. به دلیل ظرافتی که در این نوع کریستال ها استفاده شده برای خرید این محصول بهتر است به صورت بسته ای یا کارتنی خرید کنید تا محصول در اثر جابه جایی آسیب نبیند.
فروش به صورت تکی خطر آسیب به کریستال ها را در هنگام حمل و نقل افزایش میدهد. آویز بادامی زیر نگینی در دو رنگ سفید یا همان بی رنگ و رنگ شامپاینی وجود دارد. این آویز در 4 سایز تولید میشود.سایز کوچک 50 میلی متر سایز متوسط 63 میلی متر سایز بزرگ 76 میلی متر و سایز بزرگتر 90 میلی متر تولید میشود.این محصول در دسته آویزهای کریستالی دسته بندی میشود.

آویز برگی دوطرفه شامپاین

آویز برگی دوطرفه شامپاین یکی از زیبا ترین و پر مصرف ترین آویزهای کریستالی در صنایع لوستر , آباژور و پرده های کریستالی میباشد. اویزبرگی دو طرف در دو رنگ  سفید و شمپاینی که پر طرفدار ترین رنگ می باشد .شکل و طراحی این نوع آویز به گونه ای است  که شکل برگ درخت را برای شما مجسم میکند.از خانواده این نوع اویز میتوان آویز برگی یک رو را نام برد.این نوع آویز بر خلاف آویز برگی یک رو, دو طرفه میباشد و تراش های منظم برجسته ای در دو طرف این نوع آویز ایجاد شده که زیبایی آن را دو چندان میکند.
درخشش و شکست نور فوق العاده زیبایی که این محصول به وجود می آورد سبب شده این محصول همچنان در طی سال های متمادی از پرفروش ترین کالاهای کریستالی در بخش آویزهای کریستالی باشد.و در  سه سایز 50،67،76 می باشد .

آویز کاردی عرض 2 سانت سفید

آویز کاردی عرض 2 سانت سفید, شکل خاص و تراش های منظم این نوع کریستال زیبایی آن را دو چندان کرده است.آویز کاردی بیشتر در فضاهای بزرگ هال و پذیرایی هایی که سقف های بلند دارند مورد استفاده قرار میگیرد.این نوع آویز در عرض 2 سانتیمتر و در 3 سایز 12 و 15 و 20 سانتیمتر در دو رنگ سفید و شامپاین تولید میشود.

آویز گوی سفید

 آویز گوی سفید را به جرات میتوان یکی از پر مصرف ترین آویز ها چه در صنایع لوستر و روشنایی و چه در پرده های کریستالی نامید.شکل دایره ای و تراش های منظمی که روی این آویز انجام شده باعث درخشش و زیبایی فراوان این آویز میشود.
اویز گوی در 4 سایز20،30،40،50 می باشده که سایز 30و 40 بسیار پرمخاطب است . در صایع لوستر،اباژور ،شمعدانی ، پرده کریستالی بسیار پر مصرف و پر طرفدار باشد.

شما مشتری های عزیز فروشگاه لرنس می توانید هر کدام از اویزهای که مد نظراتان است را در فروشگاه ما خریداری کنید.
اگر در شهر کرج هستید می توانید حضوری از فروشگاه لرنس خرید کنید.یا از طریق سایت فروشگاهی ما می توانید سفارش دهید و در کوتاه ترین زمان ممکن به شما عزیزان تحویل خواهیم داد.