كد محصول: 11419

آویز شصتی شامپاین

سایز


تعداد
قيمت 6,700 تومان
وضعيت انبار موجود
 ابعاد :  50 میلیمتر / 63 میلیمتر / 76 میلیمتر
 جنس :                                    کریستال
 رنگ :  شامپاین

سایز 50 تعداد بسته ای: 168
سایز 63 تعداد بسته ای: 84
سایز 76 تعداد بسته ای: 50
  • نقد و بررسی
  • نظرات کاربران

آویز شصتی شامپاین

 آویز شصتی شامپاین طراحی منحصر به فردی دارد طوری که به چند اسم گوناگون شناخته میشود. نام های گوناگونی از قبیل آویز پرطاووسی، آویز بادبزنی، آویز برگی صدفی در صنایع لوستر و کریستال لوستر شناخته شده است.

طراحان از این آویز بیشتر در صنایع لوستر آباژور و شمعدان ها استفاده میکنند. آویز شصتی در دو رنگ سفید یا همان بی رنگ و رنگ شامپاینی وجود دارد.این آویز در 4 سایز تولید میشود.سایز کوچک 50 میلی متر سایز متوسط 63 میلی متر سایز بزرگ 76 میلی متر و سایز بزرگتر 90 میلی متر تولید میشود. برای اتصال این آویز به بدنه یا دانه کریستال 14 میلیمتر باید از اتصالات فلزی استفاده کرد.

کارتن های این محصول برای سایز 50 شامل 1008 عدد آویز ، برای سایز 63 شامپاین شامل 504 عدد آویز، برای سایز 76 شامل 300 عدد آویز و برای سایز 90 شامل 210 عدد آویز می باشد.

در لوسترهای به رنگ کروم یا نقره ای از آویزهای کریستالی سفید رنگ یا دانه های کریستالی سفید و اتصالات فلزی نقره ای استفاده میشود.در لوسترهای برنزی و یا رنگ طلایی به دلیل تناسب رنگ بیشتر از آویزهای کریستالی شامپاینی یا دانه کریستالی شامپاینی و اتصالات فلزی طلایی استفاده میشود.

برای اتصال آویزهای کریستالی و دانه های کریستالی به صفحه فلزی لوستر و شمعدان و آباژورها باید از اتصالات فلزی استفاده کرد برای دیدن نمونه ها و خرید اتصالات فلزی به بخش منو سایت مراجعه کنید و به راحتی به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی لرنس خرید کنید.

به دلیل خاصیت شیشه ای کریستال ها بهترین گزینه برای تمیز کردن کریستال های لوستر دستمال نخی نرم است که کمی هم مرطوب شده باشد.

ما در فروشگاه اینترنتی لرنس این افتخار را داریم تا انواع قطعات لوستر و محصولات جانبی از جمله قطعات کریستال لوستر را با کیفیت برتر نسبت به اجناس موجود در بازار. جهت استفاده در آویز لوستر و دکوراسیون. ساخت چین تحت لیسانس EU اروپا را با قیمت مناسب به صورت عمده فروشی و تک فروشی برای راحتی شما عزیزان به صورت خرید اینترنتی، برروی سایت قرار داده ایم و ارسال محصولات لوستر  و محصولات جانبی از قبیل کریستال روشایی را به تمام نقاط ایران انجام خواهیم داد.

نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
محصولات وابسته