كد محصول: 11474

شمع روغنی مدل اشکی پایه دار

رنگ
تعداد
قيمت 400,000 تومان
وضعيت انبار موجود

ویژگی های محصول: 
  • جنس : پیرکس ایتالیا
  • تعداد شمع ها : 3عدد
  • سوخت : یک لیتر سوخت بایودیزل (سوخت پاک)
  • رنگ سوخت را از منو انتخاب کنید
نقاط قوت محصول:
  • سوخت مورد استفاده در اين شمع ها بايوديزل(سوخت پاک) میباشد
  • ساعت سوخت بسیار بالا و غیر قابل تبخیر بودن سوخت
  • قابلیت شارژ مجدد شمع
  • تنوع رنگ بندی سوخت
  • نقد و بررسی
  • نظرات کاربران

شمع روغنی مدل اشکی پایه دار

شمع ها در زندگی ما نقش به خصوصی را ایفا می کنند.به عنوان وسایل زینتی در خانه  برای روشن نگهداشتن منزل در هنگام نبودن برق و حتی  نقش مذهبی و جلابخشی روح و جسم انسان ها هم  نیز دارد.

با گذشته زمان شمع ها به شمع های الکی تغییر پیدا کرد .که این شمع های الکی مدت زمان بیشتر روشن می ماند. اما شعله های ان ضعیف ودود فراوان و بوی ناخوشایندی داشت.

با پیشرفت تکنولوژی  این شمع های  الکی جای خود را به شمع روغنی دادن .که این شمع های روغنی مدت زمان بیشتری از شمع الکی روشن می ماند. و بدونه بو می باشد و برای  سلامتی انسان هیچ ضرری ندارد.

شمع روغنی مدل اشکی با ظاهر اشک مانند که حالت مخلوطی هم نیز دارد . این خصوصیت باعث زیبای چشم گین در ان شده و یکی از پر مخاطب ترین محصول در فروشگاه لرنس می باشد.

شمع روغنی مدل اشکی درسه سایز کوتاه ,متوسط , بلند تولید میشود. و قابلیت شارژ کردن هم دارد که مدت زمان روشن ماندن بالایی دارد.

شما عزیزان می توانید شمع روغنی مدل اشکی را در فضا های محدود وبسته مانند :جشن ها ،اتاق خواب ،دیزان خانه، کافی شاپ ،رستوران ،تالارها ، فروشگاه ، بوتیک ها،سالن های زیبا ،سالن های ماساژ و...  استفاده کنید.

 جنس شمع های روغنی از پیرکس می باشد شیشه پیرکس در برابر حرارت مستقیم مقاومت فراوانی دارد و کیفیتو شفافیت ان بسیار بالا است. این خصوصیات باعث شده که این جنس شیشه بسیار پر طرفدار باشد.

سوخت شمع های روغنی بدون بو می باشد حتی در حالت سوختن هم هیچ بوی ندارد . سوخت ان  از نوع مخصوص می باشد  که پایه گیاهی داشته و پاک وبدون هیچ ضرر برای سلامتی انسان  می باشد.

سوخت شمع های روغنی مدل اشکی رنگی می باشد .که شما عزیزان می توانید خودتان رنگ ها را انتخاب کنید.رنگ های موجود سبز , سبز روشن , نارنجی , گلبهی , آبی , قرمز ,  آبی کاربنی و ... می باشد.

هشدار های لازم در خصوص محصول شمع روغنی این است. که به هیچ عنوان وقتی چراغ شمع روشن است آن را ترک نکنید. از اجسام قابل اشتعال دور باشد و در دسترس اطفال و حیوانات خانگی قرار نگیرد.

مراحل استفاده محصول شمع روغنی:

1_ابتدا سر فتیله را نازک کرده و از طریق پیچاندن، داخل سری فلزی یا شیشه ای قرار دهید.

2_مطابق با طول شعله موردنیاز، فتیله را از 1 تا 2.5 میلیمتر تنظیم کنید.

3_مخزن چراغ را تا فاصله 1.5 سانتیمتر از سر چراغ، پر کنید.

4_فتیله را در محفظه چراغ قرار دهید و چند دقیقه ای صبر کنید تا کامل به سوخت آغشته شود.

5_فتیله را روشن نمایید.

نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
محصولات وابسته