كد محصول: 11477

روغن شمع مایع

ویژگی های محصول:

  • جنس : روغنی
  • حجم : 1000 سی سی و 500 سی سی
  • رنگ بندی :  زرد , سبز, قرمز, آبی , بی رنگ شفاف , صورتی , بنفش , آبی کاربنی , 
  • نوع سوخت : گیاهی
  • نقد و بررسی
  • نظرات کاربران

روغن شمع مایع

روغن شمع مایع  یا به اصطلاح دیگر بیودیزل، يک سوخت گیاهی پاک میباشد.این سوخت پاک از منابع طبيعی و تجديد پذیر مانند روغن‌های پسماند خوراکی و دانه های گیاهی روغنی مانند دانه های تخمه آفتاب گردان و یا دانه های روغنی سویا و کلزا تولید می شود. با استفاده ازعلم بیوتکنولوژی و به کمک شرکت های دانش بنیان سوخت بیودیزل بدون آلایندگی برای محیط زیست و از همه مهم تر برای سلامتی انسان ها تولید شد.سوخت بیودیزل گزینه بسیار مناسبی برای جایگزین کردن سوخت های فسیلی و پایه نفتی میباشد.

 یکی از موارد مصرف سوخت بیودیزل استفاده در کارهای تزیینی میباشد.به دلیل گیاهی بودن و پاک بودن این سوخت و نقطه اشتعال بالای 130 درجه سانتی گراد گزینه مناسبی نسبت به سایر سوخت ها مانند پارافین و یا الکل میباشد. بیودیزل دارای نقطه اشتعال بالا  میاشد که در نتیجه فراریت کمتری نسبت به الکل و سوخت های دیگر داشته وخطرات حین حمل‌ و نقل و نگهداری آن را در مقایسه با گازوئیل و سوخت های دیگربسیار کاهش می‌دهد.

شمع های روغنی یا شمع حبابی دکوراتیو یکی از محصولات دکوراتیوی میباشد که توسط سوخت بیودیزل استفاده میشود.سوخت بیودیزل دارای ساعت سوخت بسیار بالایی میباشد . با پیشرفت تکنولوژی میتوان سوخت بیودیزل را در رنگ های مختلف تولید کرد و این امر سبب شده تا طراحان دکوراسیون بیشتر از این محصول در طراحی های خود استفاده کنند.

روغن شمع مایع یا روغن چراغ یکی دیگر از نام هایی است که به سوخت بیودیزل داده شده است و در محصولات شمع روغنی استفاده میشود. امروزه حضور چراغ های پیه سوز جایگاهی دکوراتیو و تزیینی در منازل و محل کار دارد.با بهینه سازی اخیر به کمک علم نوین شیمی و بیو تکنولوژی آلاینده هایی نظیر دوده و نیز بوی نامطبوع از آن حذف شده است. این امر سبب شده تا استفاده از محصول شمع های روغنی در فضای محدود و بسته نیز جایگاه قابل توجهی در بین طراحان دکوراسیون و نیز عموم مردم پیدا کند.

شمع های روغنی از شیشه های پیرکس تولید میشود این نوع شیشه ها در برابر حرارت مقاوم بوده و در نتیجه گزینه مناسبی برای استفاده شمع های روغنی میباشد.

شما مشتریان گرامی میتوانید سوخت بیودیزل را در رنگ های مختلف به صورت آنلاین در فروشگاه لرنس سفارش دهید و در شمع های روغنی به راحتی استفاده کنید.

تعداد بازديد : 2706
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
محصولات وابسته