صفحه لوستر ال ای دی

لوستر سقفی یا لوستر کریستالی یکی از انواع لوستر ها میباشد.صفحه لوستر ال ای دی  یکی از اجزای مهم در تولید لوستر سقفی و محصولات روشنایی میباشد.حتی بساری از افراد که در زمینه ساخت لوستر تخصصی ندارند و در این زمینه کار نمیکنند.با کمی آموزش نحوه ساخت لوستر کریستالی و لوستر سقفی به راحتی با کمترین هزینه یک لوستر زیبا برای منزل یا محل کارشان درست کنند.لوستر سقفی بیشتر در مدل های گرد , مربع و مستطیل طراحی و ساخته میشود.شما مشتریان عزیز میتوانید در فروشگاه لرنس در هر طرحی که مد نظرتان بود را در ابعاد دلخواه از 20 سانت تا 120 سانت را سفارش دهید.

لوستر سقفی گرد

در لوستر طرح گرد تعداد سوراخ های صفحه بستگی به مدل طرح لوستر دارد.معمولا مدل آویز گوی و آویز کاردی جزو مدل های هستند که بیشتر مورد استفاده برای این مدل لوستر ها استفاده میشود.پس از سوراخ کاری صفحه از سوزن انبری یا سوزن اشپیل برای اتصال مهره های کریستالی یا آویز کریستالی به صفحه لوستر استفاده میشود.
صفحه لوستر سقفی گرد بنا بر سایز صفحه تعدادی جالامپی روی خود دارد.از لامپ های شمعی برای لوستر سقفی استفاده میشود.  برای نصب این محصول، برای سایزهای 30 سانتی متر به بالا، قطعه ی فلزی صلیب شکل تعبیه شده که می توان با رول پلاک به سقف وصل کرد. برای اندازه های کمتر به علت سبکی، وجود یک قلاب آهنی کفایت می کند.
برای زیبای بیشتر لوستر و همچنین زیبایی کریستال های لوستر از لامپ های کوچک ال ای دی استفاده میشود.برای لوسترهایی به رنگ طلایی از لامپ های ال ای دی زرد رنگ استفاده میشود. همچنین برای لوستر های با رنگ صفحه نقره ای یا کروم از لامپ های سفید یا یخی استفاده میشود.
هم اکنون شما مشتریان گرامی میتوانید در سایت فروشگاهی لرنس انواع صفحه لوستر استیل در هر ابعاد و هم انواع قطعات کریستالی لوستر و هم اتصالات مورد نیاز برای ساخت یک لوستر سقفی را به صورت آنلاین سفارش دهید.