لوستر کریستالی

لوستر سقفی یا لوستر کریستالی یکی از انواع لوستر ها میباشد.لوستر های سقفی مدرن در چند سال اخیر در صدر جدیدترن ولاکچری ترین لوسترهای مصرفی در میان مشتریان سراسر دنیا می باشد .
در سال های 2017 رتبه اول را به عنوان پرفروش ترین نوع لوستر در جهان به خود اختصاص داد است .دلیل اصلی ان بروز بودن و تنوع بسیارزیاد می باشد .که لوسترهای سقفی مدرن از نظر شکل و مدل بدنه و همچنین نوع لامپ و روشنایی که دارند و با بهره بردن از لامپ های نسل جدید اس ام دی ضمن روشنایی بسیار بالایی که دارد.  از مصرف برق العاده پایینی نیز برخوردار می باشد .به خاطر ارتفاع بسیار متناسبی که دارند بر روی هر نوع سقف با ارتفاع های مختلف قابل استفاده و نصب می باشد .

جنس لوستر کریستالی

قطعات کریستالی یکی از اصلی ترین اجزای تشکیل دهنده لوستر و شمعدان و آباژور می باشد.قطعات کریستالی از کیفیت بالاو شفافیت بی نظری برخوردار است .که این امر باعث پرفرطداری ان درلوستر سازی ، پرده کریستالی ،اباژور ها و ...شود.
کریستال های که در لوسترکریستالی استفاده شده را به دو دسته تقسیم شده درجه یک و درجه دو  که درجه یک از کیفیت بالا و درخشانی بیشتر بر خورد دارد است.
کریستال های لوستر کریستالی قابل تمیز کردن هستند .هنمگامی که کردو غبارو برو ان نشست شما عزیزان می توانید با یک پارچه ی نم ناک ان ها را مثل روز اول تمیز و براق کنید .

اجزای لوستر کریستالی

در دسته بندی قطعات کریستالی لوستر محصولات زیادی جای دارد.از قبیل این محصولات میتوان انواع لاله ها و زنبق ها و یا ستون ها و پایه های کریستالی را که در تنوع بسیار زیادی تولید میشود را نام برد.در این بین دانه کریستالی و کریستال لوسترآویزهای کریستالی که دارای تنوع زیادی است بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد.آویزهایی همچون آویز بادامی زیر نگینی,آویز پر طاووسی یا شصتی,آویز عینکی,آویز گوی کریستالی,آویز کاردی,آویز پیزا خم,آویز پیکوک و بسیاری از آویز ها و قطعات کریستالی دیگر در تنوع رنگ سفید و شامپاین را میتوانید در سایز بندی های مختلف از فروشگاه اینترنتی لرنس خریداری کنید.
صفحه لوستر ال ای دی و تمامی اتصالات مورد نیاز مانند بست پاپیونی,حلقه,اشپیل,بست گره ای,سوزن ته فرمانی و ... را در تنوع رنگی کروم و طلایی را میتوانید ان را در فروشگاه لرنس ودر قسمت مربوطه سفارش دهید.

برخی از محصولات فروشگاه لرنس