کریستال لوستر از کجا بخرم

همیشه خرید کریستال لوستر,قطعات لوستر و در کل انواع لوازم جانبی لوستر و آباژور  مانند لاله ها ,انواع آویز کریستالی که خود به تنهایی به چندین بخش تبدیل میشود که در ادامه کامل در مورد آن صحبت میکنیم,دانه کریستالی برای اتصال آویز ها,اتصالات فلزی برای متصل کردن آویزها و دانه های کریستالی,یکی از دغدغه های اصلی مشتریان لوستر و آباژور میباشد.
ما در فروشگاه لرنس این امکان را برای هموطنان عزیزمان فراهم کرده ایم تا با خیالی آسوده و مطمعن انواع قطعات لوستر و آباژور را خریداری کنند.ما با اطمینان از کیفیت قطعات خود امکان مرجوع کردن کالا را برای رفاه حال مشتریان و اطمینان از خرید با کیفیت قطعات لوستر را فراهم نموده ایم.

صفحه ال ای دی لوستر

صفحه لوستر ال ای دی یکی از اجزای اصلی لوستر های کریستالی است.بهترین جنسی که میتوان برای این نوع صفحه ها استفاده کرد جنس استیل است به دلیل این که هم استحکام خوبی برای نگهداری آویز ها دارد,زیبایی خود استیل به زمانی که در لوستر استفاده میشود باعث دوچندان شدن نور و درخشش لوستر میشود.
یکی دیگر از مزیت های صفحه های ال ای دی استیل نسبت به صحه هایی با جنس آهن و ورق های گالوانیزه که آب کاری میشوند ثبات رنگ آن است و نیازی به آب کاری ندارد.شما مشتریان عزیز هم اکنون میتوانید انواع صفحه های ال ای دی استیل را با اشکال گرد , مربع , مستطیل  در حداقل ابعاد 20 سانت و حداکثر 1.30 سانت در رنگ های نقره ای و طلایی به صورت آنلاین سفارش دهید.

اتصالات فلزی لوستر

در صنایع ساخت لوستر و آباژور انواع اتصالات که بستگی به مدل لوستر و آباژور دارد به کار میرود. در ساخت و منتاژ لوستر کریستالی که از صفحه ال ای دی استفاده میشود از اتصالاتی به نام سوزن اشپیل و بست پاپیونی یا بست گره ای استفاده میشود.
از سوزن اشپیل برای اتصال قطعات کریستالی به صفحه لوستر استفاده میشود.جنس سوزن اشپیل از المینیوم میباشد تا به مرور زمان دچار زنگ زدگی نشود.از بست پاپیونی یا بست گره ای نیز برای اتصال دانه کریستال 14 میلیمتر به یکدیگر و در نهایت اتصال آویز کریستالی استفاده میشود.

برخی از محصولات لرنس