دانه کریستالی لوستر

دانه های کریستالی یکی از اویزی های پرمصرف ولازم در کار لوستر سازی ، پرده کریستالی و سایر محصولات کریستالی می باشد. دانه های کریستالی با درخشندگی که دارد زیبای چشم نوازی را به کار میدهد. و نظم خاصی را  به محصولات کریستالی مانند: لوسترها ، پرده های کریستالی و سایر محصولات کریستالی میدهد . واین امر باعث پرطرفدار بودن ان شده است.

خصوصیات دانه کریستالی

دانه کریستالی دو سوراخ در پایین و بالای خود دارد .و این سوراخ ها اتصال بین حلقه فلزی و سایر قطعات لوستر می باشد.دانه های کریستالی از یک هشت ضلعی منظم ساخته شده است.ما در فروشگاه لرنس رنگ های مختلفی از دانه های کریستالی  را برای شما مشتریان عزیز فراهم کرده ایم.رنگ سفید شفاف و شامپاینی یکی از پر طرفدار ترین رنگ های موجود در صنایع لوستر و آباژور میباشد.
دانه های کریستالی دارای رنگ بندی مختلفی است که به راحتی میتوان نسبت به دیزان منزل و یا محل کار آن را انتخاب کرد .اگر شما عزیزان لوستر یا شمعدانی برنزی دارید از دانه شامپاینی استفاده کنید .که همخوانی بیشتری در رنگ دارد و بسیار شیک است .و اگر شمعدانی یا لوستر شما نقره ای باشد از دانه های سفید شفاف استفاده کنید. این رنگ هم خوانی بیشتری دارد در نتیجه زیباتر است .
برای اتصال دانه های کریستالی به همدیگر از حلقه های گرد،بست پاپیونی و بست گره ای می توانید استفاده کنید. همه این محصولات را می توانید در فروشگاه لرنس به صورت آنلاین سفارش دهید و در کوتاه ترین زمان ممکن به دست شما مشتری های عزیز برسد.

فروش دانه های کریستالی

دانه کریستالی لوستر به صورت کارتنی و بسته 2000 عددی می باشد . در هر کارتن 6 بسته موجود است .هر کارتن دارای 12000عدد از دانه کریستال 14 است. خرید محصول بسته ای و کارتن شرایط بهتر و امن تری دارد زیرا در صورت تکی و کمتر از یک بسته سبب تخریب و شکشتگی کریستال ها می شود.

شما عزیزان هر تعداد که بخواهید می توانید در فروشگاه لرنس سفارش دهید. و در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما عزیزان فرستاده می شود.
اگر بر روی دانه های کریستال گردو غبار نشست اصلا نگران نباشد دانه های کریستالی بخاطر اصلی بودن دانه ها این قابلیت را دارد که با یک دستمالی نخی نم دار ان را تمیز کرد و مثل روز اول درخشان شود.