خرید شمع های روغنی

شمع های روغنی بسیار زیبا هستند و جنس ان از پیرکس است که یکی از  محصولات پرطرفدار می باشد .در گذشته  شمع های الکی بسیار رایج بود و جنبه ی مذهبی داشته است و ایین زردتشت نیز تاکید بر نقش  ان در پالاینده ی وجلابخشی جسم و روان  انسان ها دارد. و با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی شمع های الکی به شمع های روغنی تغییر پیدا  کرد است . شمع های الکی شعله های ضیف با دود فراوان جای خود را به شمع های روغنی  که جنس ان از پیرکس  می باشد دادند .
که به دلیل  شفافیت بالا و مقاومت زیاد در برابر حرارت  مستقیم برای ساخت شمع های روغنی بسیار مناسب  است .شیشه های  پیرکس وارداتی می باشد و ساخت  ایتالیا است که در هر  صنایع ازمایش و گاهی هم در صنایع تزیینی و دکوری مورد استفاده قرار می گیرد و بسیار پر طرفدار می باشد.

نوع سوخت شمع روغنی

سوخت شمع های روغنی بدون بو می باشد حتی در حالت سوخت هم هیچ بوی ندارد . سوخت ان  از نوع مخصوص می با شد  که پایه گیاهی داشته و پاک وبدون هیچ ضرر برای سلامتی انسان  می باشد. برای ساخت این نوع سوخت از مغز دانه های روغنی مانند: دانه ی افتاب گردان ، دانه ی سویا ودانه ی گلراز استفاده میشود که پس از پیمایش مراحل خاص و فراوانی در ازمایشگاه ها به دست می اید . همچنین این سوخت غیر قابل تبخیر می باشد و هر زمان می خواهید می توانید ان را خاموش و روشن کنید .سوخت شمع روغنی رنگی می باشد و رنگ های مختلف دارد که شما مشتری های  عزیز نیز می توانید رنگ سوخت را انتخاب کیند و سوخت ان برای 15 ساعت به بالا  می باشد و قابلیت شارژ کردن دارد.شمع های روغنی جایگاهی دکوری و تزینی دارد و میتوان در فضا های محدود وبسته مانند :خانه،کافی شاپ ،رستوران ،تالار ها ، فروشگاه ، بوتیک ها،سالن های زیبا ،سالن های ماساژ و... می توان استفاده کرده و بسیار شیک و مدرن امی باشد .

 انواع مدل شمع های روغنی

شمع روغنی مدل گرد ، شمع  روغنی مدل فلوتی ،شمع روغنی مدل  ویولت ، شمع روغنی مدل اشکی و شمع روغنی مدل اشکی پایدار که هر کدام سایز بخصوصی دارد.در هنگام روشن بودن شمع روغنی به هیچ عنوان  ان را ترک نکنید.دور از اجسام قابل اشتغال باشد و در دسترس  اطفال و حیوانات خانگی قرار نگیرد.

برخی از محصولات شمع روغنی