خرید الماس لوستر

الماس لوستر یا اویز کریستالی عامل اصلی تشکیل دهندی لوستر است . اویزهای کریستالی یا الماس لوستر انواع مختلفی دارد که بسته به نوع لوستر ومدل ان بستگی دارد.
الماس لوستر نه تنها می توان در صنایع لوستر سازی استفاده کرد ؛ بلکه میتوان در اباژورها ،چمعدانی ها ،پرده کریستالی ، دیزاین بوتیک و تزئینی خانه نیز استفاده کرد و بسیار شیک است .

جنس الماس لوستر

جنس الماس لوستریا اویز کریستالی از کریستال است .که این کریستال ها در دو نوع می باشد :درجه یک و درجه دو است .که درجه یک کیفیت بالایی دارد همچنین از شفافیت بیشتری بر خوردار است و زیبای چشمگینی را به لوسترو سایر صنایع میدهد.
این کریستال ها بخاطر درجه یک بودن واصل بودن ان ها می توانید در هنگامی که گردو غبار برو ان نشسته باشد  ان را تمیزکردو مثل روز اول کرد . شما عزیزان کافیه با یک دستمال پارچه نم دار ان را تمیز کنید.

انواع الماس لوستر

الماس لوستریا اویز کریستالی انواع زیادی دارد.اویز پیکورک ، اویز بادامی زیر نگینی ، اویز گوی ، اویز شصتی ،اویز کارتی یکی از اویز های پرمصرف و پرطرفداردر صنایع لوستر سازی ،اباژور،شمعدانی ، پرده کریستالی و... است.
شما عزیزان می توانید هرنوع الماس لوستر یا اویز کریستالی که مد نظرتان است . را در فروشگاه اینترنتی  لرنس سفارش دهید. و ما در کوتاه ترین زمان ممکن ان را برای شما عزیزان ارسال کنیم . یا می توانید حضوری از فروشگاه لرنس ان را خریداری کرد.