كد محصول: 11446

پرده کریستالی دانه تسبیحی

 ابعاد :  سفارشی
 جنس :   کریستال
 رنگ :  سفید


فروش پرده های کریستالی به صورت سفارشی بوده و طبق ابعاد و سلیقه مشتری ساخته میشود.
جهت سفارش و دیدن همه مدل ها به سایت دکورز مراجعه کنید و یا با شماره 09354877156 تماس بگیرید.
  • نقد و بررسی
  • نظرات کاربران

پرده کریستالی دانه تسبیحی

پرده ها امروزه به قدری متنوع و گوناگون هستند که می توان آن ها را با سبک های مختلف دکوراسیون هماهنگ کرد. هر یک از پرده ها خصوصیات منحصر به فردی دارند و هر کدام به نوعی زیبایی خاص خود را دارند. 

از این رو در دنیای دکوراسیون انواع مختلف پرده وجود دارد.به موجب همین امر دست طراحان داخلی در انتخاب نوع پرده باز میباشد.در کنار انواع مختلف پرده های کریستالی هم وجود دارد.پرده های کریستالی با استفاده از دانه های کریستال که در صنایع لوستر و روشنایی نیز مورد استفاده قرار میگیرد تولید میشود.دانه کریستال تسبیحی,استوپر,سیم بکسل و آویز گوی لوازم اصلی تشکیل دهنده پرده های کریستالی دانه تسبیحی میباشند.

اجزای تشکیل دهنده این پرده ها دانه های کریستال سیم بوکسل استوپر و حلقه میباشد که همگی از لوازم و قطعات فلزی  و کریستالی لوستر میباشد.دانه کریستال 14 میلیمتر یکی از لوازم ضروری برای ساخت پرده کریستالی میباشد.برای اتصال بین این دانه ها هم, میتوان از حلقه فلزی استفاده کرد.پایپون برنجی هم نوع دیگری از بست میباشد که میتوان برای بافت این دانه ها مورد استفاده قرار داد. از این پس میتوانید تمامی لوازم تشکیل دهنده پرده های کریستالی یا پرده های دانه تسبیحی را از فروشگاه دکورز به صورت آنلاین خریداری کنید

ما در فروشگاه اینترنتی لرنس این افتخار را داریم تا انواع قطعات لوستر و محصولات جانبی از جمله قطعات کریستال لوستر را با کیفیت برتر نسبت به اجناس موجود در بازار. جهت استفاده در آویز لوستر و دکوراسیون. ساخت چین تحت لیسانس EU اروپا را با قیمت مناسب به صورت عمده فروشی و تک فروشی برای راحتی شما عزیزان به صورت خرید اینترنتی، برروی سایت قرار داده ایم و ارسال محصولات لوستر  و محصولات جانبی از قبیل کریستال روشایی را به تمام نقاط ایران انجام خواهیم داد.

نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*