كد محصول: 11494

قوری زعفران پیرکس

ویژگی های محصول:
  • جنس : پیرکس ایتالیا
  • ابعاد : 7*7*11 سانتی متر
  • وزن : 35 گرم
نقاط قوت محصول:
  • شفافیت بسیار بالا
  • مقاوم در برابر شعله حرارت مستقیم
  • نقد و بررسی
  • نظرات کاربران

قوری زعفران پیرکس

قوری زعفران پیرکس یکی از هزارن محصول تولید شده از جنس شیشه پیرکس میباشد. زعفران یکی از گیاه هایی است که به دلیل عطر مطبوع و رنگ بسیار زیبا در آشپزی ما ایرانی ها بسیار پر کاربرد است. به همین دلیل دم کردن زعفران یکی از دغدغه های خانم های خانه دار میباشد. قوری زعفران پیرکس در سایزی کوچک و طرحی زیبا طراحی شده که بسیار مورد استقبال خانم های خانه دار قرار گرفته است. شیشه پیرکس در حرارت مستقیم آتش بسیار مقاوم میباشد به همین دلیل این نوع شیشه بسیار پر کاربرد در صنایع مختلف میباشد. به جز مقاومت مستقیم شیشه پیرکس در حرارت بالا یک مزیت بسیار مهم دیگر نیز دارد که باعث میشود در محصولات دکوراتیو نیز از این شیشه استفاده شود. شفافیت بالا شیشه پیرکس باعث شده است که از این شیشه در تولید محصولات دکوراتیو استفاده شود.

شمع های روغنی یکی دیگر از محصولات تولید شده از جنس شیشه پیرکس میباشد. شمع های روغنی دارای انواع مدل های مختلف میباشد. برخی محصولات شمع روغنی که در فروشگاه لرنس موجود می باشد.  عبارت اند از:شمع روغنی  مدل دراپ ، شمع روغنی مدل رز اشکی،شمع روغنی مدل فلوتی ، شمع روغنی مدل ویولت .
شما عزیزان می توانید شمع روغنی مدل اشکی را در فضا های محدود وبسته مانند :جشن ها ،اتاق خواب ،دیزانگ خانه، کافی شاپ ،رستوران ،تالار ها ، فروشگاه ، بوتیک ها،سالن های زیبا ،سالن های ماساژ و... می توان استفاده کرده و بسیار شیک و مدرن می باشد.

ابعاد محصول

قوری زعفران پیرکس در دو مدل طرح دار و ساده تولید میشود.مدل طرح دار این محصول دارای برچست طرح قاجار که به صورت کوره ای بر روی قوری ها نصب میشود.این محصول در ابعاد 7*7*11 سانتیمتر تولید میشود. وزن تقریبی این محصول نیز 35 گرم میباشد.از مزایای محصول شفافیت بسیار بالا و مقاومت در برابر حرارت مستقیم است. معایب آن نیز از مقاوم نبودن این محصول در برابر ضربه میتوان نام برد.

نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*